Практичність тракторних блискавок

Головне призначення будь-якої блискавки - це з'єднання двох частин одягу, взуття або галантерейних чи текстильних виробів.

Де виникає необхідність щодо тракторної блискавки?

Тракторна блискавка складається з двох частин тасьми з прикріпленими на них у шаховому порядку зубцями, і бігунка, який виконує роль з'єднувача. Порівняно з гачками, ґудзиками і навіть кнопками блискавка застібається та розстібається набагато швидше.

Для різних видів тканин і типів одягу застосовуються різні види блискавок, які відрізняються за своїми характеристиками, властивостями та зовнішнім виглядом. За відмінностями в будові зубчиків блискавки діляться на металеві, спіральні, тракторні та потаємні. Саме для тракторних блискавок властиві надійність і стійкість, тому їх найчастіше використовують для верхнього одягу з міцних тканин. Якщо їх застосовувати для суконь чи блузок, то на тонких тканинах такі блискавки згинатимуться дугою, що зіпсує зовнішній вигляд виробу. Розглянемо переваги тракторних блискавок при вмілому використанні.

Переваги блискавок тракторних

Блискавка тракторна отримала свою назву через зовнішній вигляд і конструкцію: її тасьма із зубцями зовні виглядає як стрічка гусеничного трактора. Зубці прикріплюються до тасьми кожен окремо, тому внаслідок випадання будь-якого з них блискавка не втратить своїх властивостей. За формою зубці нагадують гриб з канавкою, за рахунок чого й утворюється максимально міцне зчеплення частин застібки. Бігунок плавно ходить вгору-вниз, і дуже міцно з'єднує ланки, при цьому не заламуючи їх.

Отже, визначимо головні переваги тракторних блискавок:

  1. Пластик як основний матеріал тракторних блискавок надає їм твердості й міцності.
  2. Легке ковзання бігунка гарантує простоту та зручність застосування тракторної блискавки навіть при великій довжині виробу.
  3. Зчеплення зубчиків - максимально надійне.
  4. Ідеальний варіант надійної блискавки для одягу зі щільної або цупкої тканини.

Що потрібно знати при виборі тракторної блискавки?

Насамперед слід визначити розмір зубчиків блискавки. Нумерація по них дуже проста: наприклад, типу 7 відповідає розмір 7 мм закритої ланки. Якщо потрібно купити тракторну блискавку тип 9, то треба обрати модель застібки з розміром зубчиків 9 мм.

Купуючи тракторну блискавку, також слід звертати увагу на її призначення. Якщо потрібна застібка, яка відкриватиметься у двох напрямках, купуємо два бігунки, якщо в одному напрямку - то достатньо одного.

Сфера застосування блискавок тракторних

Тракторні блискавки, завдяки простоті конструкції та зручності використання дуже популярні. Перелічимо найпоширеніші ділянки їхнього використання:

  1. Верхній одяг (пальта й куртки, спортивні костюми - лижні та туристичні).
  2. Туристичні та торгівельні намети.
  3. Захисні чохли й тенти.
  4. Спецодяг та уніформа.
  5. Сезонне взуття (чоботи, черевики, туфлі).
  6. Галантерейні вироби (валізи, сумки, рюкзаки).

Купити можна в роздріб і гуртом

Магазин швейної фурнітури «Zipper» пропонує великий асортимент тракторних блискавок - різних розмірів, забарвлень та довжини. Можна вибрати відповідну модель блискавки на нашому сайті або замовити за телефоном. Для гуртових покупців передбачені знижки.

Поділитись в соцмережах: