Супермодний тренд: шеврони та нашивки на одязі

Шеврон - це відзнака, яка найчастіше прикріплена на рукаві службового чи форменого одягу. Він демонструє приналежність до військової або іншої службової структури разом з іншими характерними знаками - наприклад, значками, петлицями, погонами.

Нашивки можуть кріпитися як до службового форменого одягу, так і до звичайного, показуючи тим самим приналежність до цивільного об’єднання: клубу, школи, організації, команди. Деякий час після своєї появи нашивки прикріплялися за допомогою стібків, нашивалися на одяг вручну, звідси й пішла їхня назва.

Сучасне призначення шевронів і нашивок

У сучасному житті шеврони й нашивки використовуються в таких випадках:

 • на шкільній формі;
 • на дитячому одязі;
 • на повсякденному одязі;
 • на одязі членів спортивних організацій та клубів за інтересами;
 • на службовій формі.

Крім вище перерахованого, у наш час нашивки активно використовуються з метою демонстрації логотипів брендів і компаній. Наприклад, нашивки на уніформі співробітників фірми - чудовий маркетинговий хід, який підвищує рейтинг компанії та служить як додаткова реклама для створення певного іміджу в очах клієнтів. Крім цього, нашивки застосовуються на брендовому одязі та взутті, сумках та інших аксесуарах з метою позначення фірми-виробника.

Види сучасних нашивок і шевронів

Нашивки та шеврони відрізняються за способом виготовлення. Перелічимо, якими вони бувають.

 1. Вишиті. Цей загальновідомий та популярний спосіб виготовлення нашивок полягає у вишивці їх на машинці.
 2. Жакардові нашивки. Плетіння з поліестерових ниток на клейовій або термічній основі, з чітким та стійким зображенням.
 3. Комбіновані шеврони й нашивки. Комп'ютерна вишивка в комбінації з пластізолевим трансфером забезпечить якісне зображення. Такі нашивки максимально стійкі до будь-яких зовнішніх впливів.
 4. Пластізолеві нашивки. Ці деталі виробляються методом переміщення на тканину ПВХ пластізолевого кліше за дуже високих температур, внаслідок чого виходить емблемка, на вигляд схожа на гумову.
 5. Сублімаційні нашивки. Спосіб їхнього виготовлення полягає у створенні малюнка на цифровому принтері, а потім його перенесенні під впливом високих температур на тканину.
 6. Термотрансферні нашивки й шеврони. Цей сучасний спосіб заснований на тому, що плівку ПВХ необхідно «вплавити» в тканину за допомогою ріжучого плоттера. Малюнок наноситься на місце окантування.

Шеврони та нашивки різних видів за доступною ціною

На сайті магазину швейної фурнітури Zipper можна замовити шеврони і нашивки за ціною, нижчою від ринкової. Консультанти дадуть відповіді на всі запитання, допоможуть обрати необхідний товар з величезного асортименту продукції.

Шеврони й нашивки від компанії Zipper відрізняються чіткістю зображень, відмінною якістю виконання та тривалим терміном служби, оскільки вони виготовляються за сучасними передовими технологіями на новому обладнанні.

У каталозі сайту zipper.com.ua представлені шеврони на нетканій основі та термоклейкій плівці, які можна купити гуртом і в роздріб, для подальшого кріплення на швейні вироби.

Що ж пропонує компанія Zipper своїм клієнтам?

 1. Широкий асортимент нашивок і шевронів.
 2. Відмінну якість виробів за ціною від виробника: простоту кріплення, стійкість до впливів, бездоганність зовнішнього вигляду.
 3. Індивідуальний підхід до клієнтів при виборі кожної товарної позиції.
 4. Урахування побажань та запитів клієнтів.
Поділитись в соцмережах: