Бігунки будь-яких конструкцій та видів

В інтернет-магазині ZIPPER представлено великий асортимент різноманітної швейної фурнітури, актуальної не лише для домашніх рукодільниць, але й для швейних виробництв, майстерень з ремонту та пошиття одягу, габаритних і компактних фабрик з виготовлення одягу, взуття, шкіргалантереї. Якісні та сучасні бігунки для блискавок - один з видів представленої на сайті продукції. Розглянемо докладніше, чому якісний бігунок - важлива деталь в сучасному гардеробі.

Обираємо лише якісні бігунки!

Усі ми знаємо, що початкове враження про стан зовнішнього вигляду справляє найсильніший вплив на оточуючих. І часом дуже маленька деталь, з якою щось не так, може це враження зіпсувати. Це може бути перекручена панчоха, дрібна дірочка на одязі, нечищене взуття, недоречний аксесуар... Серед таких дрібниць - несправний бігунок блискавки, який не дає можливості застебнути одяг або «заїдає» при застібанні. Через таку несправність можна осоромитися - уявіть, прибувши на серйозні переговори з партнерами по бізнесу, людина не змогла до кінця розстебнути куртку, і змушена була знімати її через голову або, ще гірше, залишитися у верхньому одязі. Ось чому не можна ігнорувати у своєму гардеробі будь-які, навіть дрібні, несправності, своєчасно лагодити чи оновлювати.

Те ж саме стосується бігунків блискавок, які занадто дешеві та швидко виходять з ладу: розламуються навпіл або втрачають пуллер. У такому випадку слід не чинити бігунок, а замінити його на новий. Іноді через бігунок поганої якості доводиться міняти всю блискавку.

Що пропонує інтернет-магазин швейної фурнітури Зіппер?

У наш час не складає труднощів обрати надійну, якісну фурнітуру. Достатньо звернутися в компанії з їхнього продажу або в інтернет-магазини швейної фурнітури.

Магазин ZIPPER - один з гідних продавців такої продукції, у ньому завжди можна вибрати необхідну швейну фурнітуру, купити застібки-блискавки будь-якого виду та замовити бігунок для них. У каталозі сайту представлені такі різновиди відмінних за якістю бігунків за прийнятною ціною:

 • для блискавок тракторних;
 • спіральних;
 • для металевих застібок;
 • змійок рулонних;
 • кишенькових блискавок;
 • потайних застібок-блискавок;
 • двосторонні перекидні бігунки;
 • для сумочних, чемоданних, взуттєвих блискавок.

Існують також декоративні бігунки, які застосовуються з метою декорування або для позначення логотипу компанії чи бренду. Їх також можна згрупувати за категоріями:

 • бігунки зі стразами;
 • з гравіюванням;
 • з гумкою;
 • з перлами;
 • з позначенням логотипу бренду.

Крім варіанту готових бігунків найвищої якості різних видів, компанія ZIPPER пропонує замовлення бігунків за запитами клієнта - якщо нічого підходящого на сайті не знайшлося. У такому разі слід зателефонувати або написати менеджеру компанії та озвучити свої побажання. Купити бігунки на замовлення - відмінне рішення, яке інтернет-магазин Зіппер втілить у життя в найкоротші терміни.

Відмінності бігунків для блискавок

Форма бігунка для змійки також має значення, оскільки від неї часто залежить сфера використання того чи іншого виробу. Якщо для дорослих зазвичай пропонуються бігунки традиційних форм, то для дитячого одягу можна купити бігунки у вигляді квіток чи різних фігурок.

Покриття бігунків буває матовим і глянсовим, різних забарвлень. Підібрати колір бігунка для гармонійного поєднання з блискавкою - важливе питання, яке допоможуть вирішити наші консультанти.

Розмір бігунка обирається за розміром ланки блискавки. Для спортивного одягу магазин Зіппер пропонує бігунки із стопором, щоб запобігти мимовільному відкриванню застібки. Можна також купити бігунок без пуллера або тільки пуллер для бігунка - пропонуємо будь-які варіанти, відповідно до запитів клієнтів.

Поділитись в соцмережах: